X

Inwestycje

Kategoria: mieszkania Bielsko-Biała

Domy w sprzedaży w Tomicach w okolicy Bielsko-Białej

Pragniemy wszystkim naszym Klientom, którzy od dłuższego czasu poszukują nowego mieszkania w Wadowicach i okolicy, przedstawić zupełnie nowe inwestycje, stanowiące niezwykłe odkrycie, pozwalające wykorzystać potencjał Podbeskidzia.

Nasze inwestycje spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zastosowane nowoczesne technologie dbają o portfele naszych Klientów. Natomiast usytuowanie inwestycji pozwala na komfortowe życie codzienne z zachowaniem cech kameralnego osiedla.

Tomice to miejscowość położone bezpośrednio przy Wadowicach, na Pogórzu Wielickim w Dolinie Skawy z przepięknym widokiem na okoliczne tereny.

Inwestycja powstaje z myślą o codziennym, komfortowym życiu mieszkańców. Bliskość podstawowych usług i bardzo dobry dojazd do Wadowic i Zatoru idzie w parze z spokojną i malowniczą okolicą.

Serdecznie zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych taką propozycją do szczegółowego zapoznania się z opisem mieszkań na sprzedaż, które już dzisiaj znajdują się w naszej ofercie.

Domy Tomice k/Wadowic, ul. Dworska            
dworska        

Sprawdź lokalizację na mapie Tomice:

\

Zapisz

Zapis

 

OPIS

KONTAKT

KONTAKT

Fabryka Domów Spomet

ul. Żywiecka 13
43-300 Bielsko-Biała
Małgorzata Szlauer: 537587763
e-mail: malgorzata.szlauer@domymax.pl
Krzysztof Jakubiec: 608587763
e-mail: krzysztof.jakubiec@domymax.pl

Lokalizacja na mapie: