X

Inwestycje

Kategoria: mieszkania Bielsko-Biała

Domy w sprzedaży w Pisarzowicach w okolicy Bielsko-Białej

Poszukują Państwo domów, które będą zlokalizowane w okolicy Bielska-Białego? Interesuje Państwa bliskość dużej aglomeracji miejskiej, ale wolicie zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy? Nasze biuro nieruchomości wybrało do realizacji takich postanowień niezwykle urodziwą i atrakcyjną przestrzeń jaką jest wieś Pisarzowice. Zlokalizowana nieopodal wsi Janowice oraz miejscowości Kęty, ale w bezpośrednim sąsiedztwie z Bielsko-Białej stanowi nie lada gratkę dla odwiedzających, nie tylko ze względu na wyjątkowy klimat i bliskość przyrody, ale również na położoną w niedalekiej odległości od wsi Warownię Pszczyńskich Rycerzy. Oprócz wspomnianej atrakcji mogą Państwo się przekonać, że wykorzystanie nowoczesnych technologii budowlanych może idealnie komponować się z pięknem naturalnym charakterem okolicy, a to wszystko za sprawą naszej oferty domów na sprzedaż w Pisarzowicach.

                Podczas realizacji naszych projektów stawiamy na innowacje, sprawdzone rozwiązania oraz wskazówki naszych klientów, które wykrystalizowały najlepszą z możliwych ofert. Decydując się na inwestycję „domy Pisarzowice”, która została stworzona z uwagi na bezpośrednie oddziaływanie zarówno Bielska-Białego, jak i Kęt, chcieliśmy Państwu zapewnić doskonałą komunikację ze wspomnianymi miastami. Od wielu lat obserwujemy dynamiczny rozwój miejscowości, która stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

                Nasze inwestycje rozlokowujemy w pobliżu centrów miejscowości, co zapewnia doskonały i stały dostęp do wszystkich podstawowych usług m.in. sklepów, przystanków komunikacji publicznej, szkół oraz ośrodków zdrowia. Jednocześnie nasze inwestycje domów na sprzedaż w Pisarzowicach charakteryzują się kameralnym charakterem co owocuje zapewnieniem spokoju i prywatności aktualnych i przyszłych mieszkańców. O toczenie pól i lasów wprowadza przyjemną atmosferę, a przy zachowaniu harmonii nowoczesnej zabudowy gwarantujemy komfort życia i stabilizację doznań krajobrazowych i wizualnych. Nasze domy na sprzedaż w Pisarzowicach są wyjątkowe i gwarantują komfort i ciepło domowego ogniska, a także ich lokalizacja motywuje do aktywnego spędzania wolnego czasu.

                Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowanymi ofertami domów w Pisarzowicach. Opisane przez nas inwestycje znajdują się aktualnie w ofercie, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się w nimi. W przypadku, kiedy pojawią się pytania z Państwa strony – zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania.

Czytaj więcej

Domy w sprzedaży w Pisarzowicach w okolicy Bielsko-Białej

Poszukują Państwo domów, które będą zlokalizowane w okolicy Bielska-Białej? Chcecie zamieszkać w pobliżu dużej aglomeracji miejskiej, ale jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy? Nasze biuro nieruchomości wybrało do realizacji takich postanowień niezwykle urodziwą i atrakcyjną przestrzeń, jaką jest śląska wieś Pisarzowice zlokalizowana nieopodal wsi Janowice oraz miejscowości Kęty, w bezpośrednim sąsiedztwie Bielsko-Białej.

Miejsce stanowi nie lada gratkę dla odwiedzających, nie tylko ze względu na wyjątkowy klimat i bliskość przyrody, ale również na położoną w niedalekiej odległości od wsi Warownię Pszczyńskich Rycerzy. Oprócz wspomnianej atrakcji mogą Państwo się przekonać, że wykorzystanie nowoczesnych technologii budowlanych może idealnie komponować się z pięknem naturalnym charakterem okolicy, a to wszystko za sprawą naszej oferty ‒ nowe domy czekają właśnie na Państwa.

Nowoczesne, piękne domy w sprzedaży natychmiastowej

Jeśli są Państwo już zmęczeni przeglądaniem ofert typu: sprzedam dom, wolna działka budowlana itd., dobrym rozwiązaniem okaże się skorzystanie z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości. Proponujemy Państwu domy na sprzedaż o wysokim standardzie ze stałą ceną, ustaloną już w początkowych etapach transakcji.

Podczas realizacji naszych projektów stawiamy na innowacje, sprawdzone rozwiązania oraz wskazówki naszych klientów, które wykrystalizowały najlepszą z możliwych ofert. Polecane przez nas gotowe domy cechują się dobrej jakości materiałami i solidnym wykonaniem. Decydując się na inwestycję Domy Pisarzowice, która została stworzona z uwagi na bezpośrednie oddziaływanie zarówno Bielska-Białej, jak i Kęt, chcieliśmy Państwu zapewnić doskonałą komunikację ze wspomnianymi miastami. Od wielu lat obserwujemy dynamiczny rozwój miejscowości, która stanowi atrakcyjną lokalizację do zamieszkania.

Profesjonalna sprzedaż domów – województwo śląskie

Wysoka jakość wykonania, atrakcyjna cena i świetna lokalizacja – właśnie tym charakteryzują się oferowane przez nas domy. Pisarzowice to jedna z bardziej atrakcyjnych śląskich lokalizacji.

Nasze inwestycje rozlokowujemy w pobliżu centrów miejscowości, co zapewnia doskonały i stały dostęp do wszystkich podstawowych usług m.in. sklepów, przystanków komunikacji publicznej, szkół oraz ośrodków zdrowia. Jednocześnie nasze inwestycje domów na sprzedaż w Pisarzowicach charakteryzują się kameralnym charakterem, co owocuje zapewnieniem spokoju i prywatności aktualnych i przyszłych mieszkańców. Otoczenie pól i lasów wprowadza przyjemną atmosferę, a przy zachowaniu harmonii nowoczesnej zabudowy gwarantujemy komfort życia i stabilizację doznań wizualnych, dzięki pięknym krajobrazom. Domy na sprzedaż w Pisarzowicach są wyjątkowe, zapewniają komfort i ciepło domowego ogniska, a ich umiejscowienie motywuje do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Domy na sprzedaż Pisarzowice

Zdajemy sobie sprawę z tego, że własny dom to marzenie wielu ludzi. Z tego względu chcemy pomóc Państwu je spełnić.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na domy w miejscowości Pisarzowice. Opisane przez nas inwestycje znajdują się aktualnie w ofercie, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się w nimi. Jeśli pojawią się pytania z Państwa strony – zachęcamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.


Domy Pisarzowice, ul. Zbożowa
    Domy Pisarzowice ul. Kęcka      
Domy przy ul. Zbożowej   Domy przy ul. Kęckiej    

 

Sprawdź lokalizację na mapie Pisarzowice:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OPIS

KONTAKT

KONTAKT

Fabryka Domów Spomet

ul. Żywiecka 13
43-300 Bielsko-Biała
Małgorzata Szlauer: 537587763
e-mail: malgorzata.szlauer@domymax.pl
Krzysztof Jakubiec: 608587763
e-mail: krzysztof.jakubiec@domymax.pl

Lokalizacja na mapie: