X

Inwestycje

Kategoria: mieszkania Bielsko-Biała

Domy w sprzedaży w Międzyrzeczu w okolicy Bielsko-Białej

Inwestycje w Międzyrzeczu są doskonałym przykładem wykorzystania najlepszych walorów Podbeskidzia, które spełnią wymogi wszystkich klientów.

Międzyrzecze Górne jest miejscowością z pięknym widokiem na Beskid Śląski i Żywiecki, dzięki czemu inwestycje są bliżej gór. Położone w spokojnym miejscu, zapewniają kameralną atmosferę, niezakłóconą zgiełkiem dużego miasta. Równocześnie dobry i szybki dojazd do drogi ekspresowej S52 zapewnia doskonałą komunikację z Bielsko-Białą, i dalej z Aglomeracją Górnośląską.

Nasze inwestycje realizują marzenie o własnym domu z ogródkiem.

Serdecznie zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych taką propozycją do szczegółowego zapoznania się z opisem mieszkań na sprzedaż, które już dzisiaj znajdują się w naszej ofercie.

Czytaj więcej

Piękne domy u podnóża gór

Nasze inwestycje w Międzyrzeczu są stworzone dla każdego, kto ceni sielankowy klimat i spokój. Ta malownicza miejscowość zachwyca nie tylko wyjątkowymi krajobrazami, ale także bliskim towarzystwem gór stanowiących idealne miejsce wypoczynku. Województwo śląskie może się pochwalić świetnym węzłem komunikacyjnym, dlatego dojazd do pobliskich miejscowości nie jest problemem. Decydując się na dom w tej okolicy, można szybko dotrzeć do Bielska-Białej czy Katowic. Tereny zielone tworzą wspaniałe otoczenie, które podnosi komfort życia i umożliwia spędzanie wolnego czasu na łonie natury. Niedzielny grill z sąsiadami czy rowerowa wyprawa z rodziną – my zajmujemy się projektowaniem funkcjonalnych przestrzeni, jakimi są domy Międzyrzecze natomiast oferuje wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Każdemu, kto woli zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, polecamy więc sprawdzić nasze projekty.

Wymarzone lokum

Poszukując idealnej oferty, przyszli mieszkańcy pragną zobaczyć miejsce, które będzie spełniało ich oczekiwania. Sprzedaż domów prowadzimy od lat, dlatego nauczyliśmy się, że każdy klient ma różne preferencje. Z tego względu przygotowaliśmy różnorodne oferty, dostosowane do wymagań stawianych przez przyszłych właścicieli. Niezależnie od tego, czy mieszkańcami będą małżonkowie z dziećmi, czy singiel z psem, budujemy obiekty o różnych metrażach, standardzie i rozkładzie pomieszczeń – gotowe domy czekają, by stać się zaciszem dla naszych klientów. Umożliwiamy aranżację wnętrza według własnego pomysłu, ponieważ stawiamy na uniwersalne i funkcjonalne zaprojektowane przestrzenie.

Domy budowane są z myślą o środowisku i najbliższym otoczeniu – wykorzystujemy nowoczesną technologię, która pozwala cieszyć się miejscem wolnym od alergenów, kurzu czy wilgoci. Ponadto nasze inwestycje wyróżniają się wysokim współczynnikiem energooszczędności. Nowe domy zazwyczaj kojarzą się z wysokimi rachunkami, dlatego dodatkową zaletą prezentowanych ofert są niskie koszty eksploatacji. Ogłoszenia pod tytułem „sprzedam dom” z reguły pochodzą od prywatnych właścicieli, którzy nie mogą zagwarantować tylu korzyści, co deweloper. Decydując się na zakup, otrzymują Państwo w standardzie m.in. rekuperację, przyłącza mediów czy miejsce parkingowe. Wybór nowego domu gwarantuje wiele korzyści, ponieważ nie łączy się z ryzykiem, którym obciążone są stare obiekty. Uciążliwe wymiany czy awarie sieci są częstym problemem dosięgającym kolejnych domowników. My prezentujemy domy na sprzedaż, które zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, by zadomowienie się stanowiło przyjemny etap nowego życia bez dodatkowych komplikacji.

Domy na sprzedaż Międzyrzecze

Proces zakupu potrafi być skomplikowany. My staramy się maksymalnie ułatwić całą procedurę i służymy pomocą podczas załatwiania spraw kredytowych. Sprzedaż domu odbywa się na jasnych i prostych zasadach, które są zrozumiałe dla obu stron. Przedstawiamy projekty, które dostępne są dla naszych klientów w atrakcyjnej cenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.


Domy Międzyrzecze ul. Bielska            
Domy w Miedzyrzeczu        

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie Międzyrzecze:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OPIS

KONTAKT

KONTAKT

Fabryka Domów Spomet

ul. Żywiecka 13
43-300 Bielsko-Biała
Małgorzata Szlauer: 537587763
e-mail: malgorzata.szlauer@domymax.pl
Krzysztof Jakubiec: 608587763
e-mail: krzysztof.jakubiec@domymax.pl

Lokalizacja na mapie: