X

Inwestycje

Kategoria: mieszkania Bielsko-Biała

Domy na sprzedaż w Mazańcowicach w okolicy Bielsko-Białej

Wszyscy marzymy o posiadaniu własnych czterech kątów. Czasami jesteśmy zainteresowani mieszkaniem w centrum wielkich miast, ale również cenimy sobie prywatność i spokój. Ilekroć zastanawiamy się nad zakupem własnego lokum podejmujemy decyzję na całe życie. Analizując wszystkie oferty wybieramy dla siebie tę najlepszą, a mając na uwadze wymienione wyżej wymagania najlepszym wyborem jest zakup domu w okolic dużego ośrodka miejskiego. Nasza atrakcyjna oferta obejmuje zarówno pięknie i cicho położone w takich miejscowościach domy np. Mazańcowice. Właśnie dla wszystkich klientów, którzy pragną zamieszkać w wymarzonym przez siebie domu chcemy przedstawić aktualne inwestycje w okolicy. Nasze propozycje stanowią idealną alternatywę dla mieszkań na zatłoczonych osiedlach w Bielsku-Białej.

Mazańcowice jest niewielką miejscowością, która leży w bezpośrednim sąsiedztwie Bielska-Białego. Dzięki bliskości głównego ośrodka aglomeracji bielskiej jest doskonale skomunikowana z miastem, zarówno komunikacją indywidualną, jak i publiczną. Decydując się na podróż między miejscowościami mogą Państwo skorzystać z przystanków MZK, które znajdują się w odległości nie większej niż 100 metrów od centrum. Ponadto dzięki bliskiemu sąsiedztwu mogą Państwo liczyć na liczne udogodnienia m.in. szerokie wybór lokalizacji lokali usługowych m.in. sklepów czy przychodni zdrowia, a także szkół. Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane kwestie domy na sprzedaż i Mazańcowice to idealne połączenie dla osób szukających ciszy i prywatności, ale chcących pozostać w bliskim kontakcie z dużym miastem.

Nowoczesne budownictwo, które oferujemy doskonale wpisuje się w krajobraz miejscowości nie naruszając unikalności i malowniczości miejsca. Proponowane przez nas domy w Mazańcowicach stwarzają kameralny klimat i dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają komfort życia codziennego, tak bardzo potrzebny do prowadzenia aktywnego życia rodzinnego.

Serdecznie zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych taką propozycją do szczegółowego zapoznania się z opisem mieszkań na sprzedaż, które już dzisiaj znajdują się w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy zalety oraz wady ofert, które Państwa szczególnie zainteresują.

Czytaj więcej

Domy na sprzedaż w Mazańcowicach w okolicy Bielsko-Białej

Każdy marzy o własnych czterech kątach. Czasami Klienci są zainteresowani mieszkaniem w centrum wielkich miast, ale wielu z nich ceni sobie również prywatność i spokój, jaką daje dom.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem własnego lokum, trzeba mieć świadomość, że podejmuje się decyzję na całe życie. Analizując wszystkie oferty, warto wybrać dla siebie tę najlepszą. Mając na uwadze wymienione wyżej wymagania, najbardziej dogodnym wyborem jest zakup domu w okolicy dużego ośrodka miejskiego.

Nasza atrakcyjna oferta obejmuje piękne i położone w cichych miejscowościach domy Mazańcowice są jedną z nich i stanowią idealną lokalizację. Właśnie dla wszystkich Klientów, którzy pragną zamieszkać w wymarzonym przez siebie domu, przygotowaliśmy aktualne inwestycje w okolicy. Nasze propozycje stanowią idealną alternatywę dla mieszkań na zatłoczonych osiedlach w Bielsku-Białej.

Domy na sprzedaż Mazańcowice

Mazańcowice są niewielką miejscowością, która leży w bezpośrednim sąsiedztwie Bielska-Białej. Dzięki bliskości głównego ośrodka aglomeracji bielskiej jest doskonale skomunikowana z miastem, zarówno komunikacją indywidualną, jak i publiczną. Decydując się na podróż między miejscowościami, mogą Państwo skorzystać z przystanków MZK, które znajdują się w odległości nie większej niż 100 metrów od centrum. Ponadto mogą Państwo liczyć na liczne udogodnienia m.in. szeroki wybór lokali usługowych, sklepów czy przychodni zdrowia, a także szkół. Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane kwestie, domy na sprzedaż i Mazańcowice to idealne połączenie dla osób szukających ciszy i prywatności, ale chcących pozostać w bliskim kontakcie ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje województwo śląskie.

Gotowe domy – wysoka jakość wykonania

Sprzedaż domów to działalność, w której specjalizujemy się od wielu lat, dzięki czemu możemy świadczyć dla naszych Klientów usługi na jak najwyższym poziomie.

Nowoczesne budownictwo doskonale wpisuje się w krajobraz miejscowości, nie naruszając unikalności i malowniczości miejsca. Proponowane przez nas domy w Mazańcowicach stwarzają kameralny klimat i dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają komfort życia na co dzień, tak bardzo potrzebny do prowadzenia aktywnego życia rodzinnego.

Nowe domy dostępne od zaraz

Wiemy, jak uciążliwe może być bezskuteczne przeglądanie prywatnych ofert typu: sprzedam dom. Niejednokrotnie na miejscu okazuje się, że domy ze zdjęć nie do końca odpowiadają budynkom w rzeczywistości. Na szczęście, w naszym biurze nieruchomości mają Państwo szansę zakupić doskonale wykonane, piękne domy dostępne od ręki.

Serdecznie zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych taką propozycją do szczegółowego zapoznania się z opisem domów na sprzedaż (również informacji uwzględniającej sprzedaż domu jednorodzinnego), które już dzisiaj znajdują się w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły ofert, które Państwa szczególnie zainteresują.


Domy Mazańcowice, ul. Ligocka     Domy Mazańcowice, ul. Komorowicka     Domy Mazańcowice, ul. Halentówka
Domy przy ul. Ligockiej   Domy przy ul. Komorowickiej   halentowka1

  

Sprawdź lokalizację na mapie Mazańcowice:

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OPIS

KONTAKT

KONTAKT

Fabryka Domów Spomet

ul. Żywiecka 13
43-300 Bielsko-Biała
Małgorzata Szlauer: 537587763
e-mail: malgorzata.szlauer@domymax.pl
Krzysztof Jakubiec: 608587763
e-mail: krzysztof.jakubiec@domymax.pl

Lokalizacja na mapie: