X

Inwestycje

Kategoria: mieszkania Bielsko-Biała

Domy w sprzedaży w Jasienicy w okolicy Bielsko-Białej

Poszukując domu staramy się znaleźć odpowiednie miejsce, które pozwoli na prowadzenie spokojnego, a zarazem aktywnego życia rodzinnego. Każdy z nas ceni sobie spokój i prywatność, a dodatkowo stara się o najlepszą lokalizację m.in. pod kątem dostępności wielu lokali usługowych, szkół czy ośrodków zdrowia. Kompletując naszą ofertę wsłuchujemy się w głos naszych Klientów i realizujemy nasze domy na sprzedaż w Jasienicy według najwyższych standardów. Celem, który nam przyświeca jest zapewnienie wszystkim Klientom, którzy od dłuższego czasu poszukują nowego domu jak najlepszych możliwości. Dzięki naszej przygotowanej ofercie domów zlokalizowanych w okolicy Bielska-Białego mają Państwo gwarancję czerpania wielu korzyści z samej lokalizacji oraz potencjału Województwa Śląskiego.

Wszystkie lokalizacje przeznaczone dla naszych inwestycji, jakimi są domy w Jasienicy, wybierane są z myślą o komforcie życia codziennego Klientów i ich rodzin. Idąc w duchu z naszą pasją stworzyliśmy budynki, które są zlokalizowane w spokojnych, malowniczych miejscach wsi Jasienica. Otoczenie lasów, pól i rzek w połączeniu z zabudową jednorodzinną wokół oraz z doskonałym dojazdem do centrum Bielska-Białego i okolic stwarza idealne warunki do zamieszkania i cieszenia się z własnych czterech kątów. Bliskość okolicznych sklepów, szkół i przystanków komunikacji publicznej sprawia, że każda nasza inwestycja jest przyjazna dla wszystkich nowych i aktualnych mieszkańców.

Zaletą mieszkania w Jasienicy jest jej doskonałe połączenie komunikacyjne z Bielsko-Białą, a dalej z Aglomeracją Górnośląską. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z drogami S52 oraz DK1 mogą Państwo zaplanować weekendowe wypady do Republiki Czeskiej odwiedzając po drodze Cieszyn. Jesteśmy świadomi z potencjału spokojnego regionu Podbeskidzia, dlatego współtworzymy przestrzeń, która sprzyja efektywnej pracy oraz aktywnemu wypoczynkowi. Cenimy sobie ciszę i bliskość przyrody, dlatego realizując inwestycję domy na sprzedaż, Jasienica stała się dla nas oczywistym wyborem. Każdy z nas potrzebuję odrobiny relaksu, a nic tak nie wpływa na pozytywne doznania jak bliski kontakt z otaczającą nas przyrodą. Inwestycje, które realizujemy zakładają całościowe wykorzystanie potencjału okolicy m.in. do aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu jak również z wykorzystaniem wielu pobliskich atrakcji turystycznych. Każdy znajdzie w tej okolicy coś dla siebie, która zachwyca od pierwszego kontaktu.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do zapoznania się ze szczegółami każdej nowopowstałej inwestycji. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdą Państwo w detalach ofert opisanych jako „domy Jasienica”. Jeżeli w trakcie przeglądania interesujących Państwa domów pojawią się pytania – gorąco zachęcamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czytaj więcej

Domy na sprzedaż w Jasienicy w okolicy Bielsko-Białej

Szukając idealnego domu, przyszli mieszkańcy starają się wybrać odpowiednie miejsce, które pozwoli na prowadzenie spokojnego, a zarazem aktywnego życia rodzinnego. Każdy ceni sobie spokój i prywatność, jednocześnie stara się o najlepszą lokalizację m.in. pod kątem dostępności wielu lokali usługowych, szkół czy ośrodków zdrowia.

Dzięki naszej ofercie obejmującej nowe domy w okolicy Bielska-Białej, możecie Państwo czerpać wiele korzyści z samej lokalizacji oraz potencjału, jakie oferuje województwo śląskie.

Kompletując naszą ofertę, wsłuchujemy się w głos klientów i realizujemy domy na sprzedaż w Jasienicy według najwyższych standardów. Celem, który nam przyświeca jest zapewnienie jak najlepszych możliwości wszystkim osobom poszukującym nowego domu od dłuższego czasu.

Wiemy, jak męczące może być nieustanne i nieskuteczne szukanie ogłoszeń zatytułowanych „sprzedam dom”. Często oferty nie spełniają wymagań i zwyczajnie rozczarowują. Na szczęście, dzięki naszej działalności sprawdzone i przede wszystkim piękne domy są teraz dostępne dla Państwa na wyciągnięcie ręki.

Idealne, komfortowe domy Jasienica

Wszystkie lokalizacje przeznaczone dla naszych inwestycji, jakimi są domy w Jasienicy, wybieramy z myślą o komforcie życia codziennego Klientów i ich rodzin. Stworzyliśmy budynki, które są zlokalizowane w spokojnych, malowniczych miejscach wsi Jasienica. Otoczenie lasów, pól i rzek w połączeniu z zabudową jednorodzinną wokół oraz z doskonałym dojazdem do centrum Bielska-Białej i okolic stwarzają idealne warunki do zamieszkania i cieszenia się z własnych czterech kątów. Bliskość okolicznych sklepów, szkół i przystanków komunikacji publicznej sprawia, że każda nasza inwestycja jest przyjazna dla wszystkich nowych i aktualnych mieszkańców.

Dobre połączenie komunikacyjne z większym miastem to czynnik, który w szczególności warto wziąć pod uwagę, jeśli interesują Państwa domy na sprzedaż. Jasienica jest doskonale połączona z Bielsko-Białą, a dalej z Aglomeracją Górnośląską. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z drogami S52 oraz DK1 możecie Państwo zaplanować weekendowe wypady do Czech, odwiedzając po drodze Cieszyn. Jesteśmy świadomi potencjału spokojnego regionu Podbeskidzia, dlatego współtworzymy przestrzeń, która sprzyja efektywnej pracy oraz aktywnemu wypoczynkowi.

Cenimy sobie ciszę i bliskość przyrody, dlatego realizując inwestycję, jaką jest sprzedaż domu, Jasienica stała się dla nas oczywistym wyborem. Każdy z nas potrzebuje odrobiny relaksu, a nic tak nie wpływa na pozytywne doznania jak bliski kontakt z przyrodą. Inwestycje, które realizujemy zakładają całościowe wykorzystanie potencjału okolicy m.in. do aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu, jak również z uwzględnieniem wielu pobliskich atrakcji turystycznych. Każdy znajdzie w tej okolicy coś dla siebie, zachwycając się już pierwszym wrażeniem.

Gotowe domy o wysokim standardzie

Każdy dom powinien charakteryzować się najwyższą jakością wykonania – w tym celu należy więc zadbać przede wszystkim o sprawdzone materiały budowlane i sięgać po nowoczesne technologie. W naszym biurze nieruchomości wiemy, że solidnie zbudowane domy są inwestycją w przyszłość.

Domy w Jasienicy na sprzedaż – zapraszamy

Sprzedaż domów to coś, w czym specjalizujemy się od wielu lat. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą do zapoznania się ze szczegółami nowopowstałych inwestycji. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdą Państwo w detalach ofert opisanych jako domy Jasienica. Jeżeli w trakcie przeglądania interesujących Państwa domów pojawią się pytania – zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.


Domy Jasienica ul. Jarzębinowa     Domy Jasienica ul. Tulipanów     Domy Jasienica ul. Astrów
Domy przy ul. Jarzębinowej   Domy przy ul. Tulipanów   Domy przy ul. Astrów
         
Jasienica, ul. Polna        
polna        

 Jasienica na mapie:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OPIS

KONTAKT

KONTAKT

Fabryka Domów Spomet

ul. Żywiecka 13
43-300 Bielsko-Biała
Małgorzata Szlauer: 537587763
e-mail: malgorzata.szlauer@domymax.pl
Krzysztof Jakubiec: 608587763
e-mail: krzysztof.jakubiec@domymax.pl

Lokalizacja na mapie: